Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
drzvgixhxniz
Mensajes: 7626
Registrado: Dom Ago 02, 2020 11:08 am

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Mensajepor drzvgixhxniz » Mar Sep 15, 2020 1:07 pm

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
Тарас. Повернення онлайн фільми Суддя спитав четвертого чоловiка, а далi п’ятого. I тi назвали себе синами Миколи Джерi. Бурлаки звернули в яр на одпочинок. В тому яру вилась невеличка течiя i ховалась далеко-далеко, мiж спадистими горбами. Понад потоком зеленiли густi очерети, скiльки можна було осягти оком. Подекуди мiж очеретом та оситнягом блищали невеличкi плеса, чистi й яснi, як дзеркало, а кругом їх стояв рiвною стiною густий оситняг. Надворi вечорiло. На заходi небо почервонiло й запалало вогнем, розкиданi легенькi хмарки, нiби гурток лебедiв, i степ, i очерет облились рожевим свiтом. – Ще й вона піде у волость! Утри передніше віскривого носа та тоді підеш у волость, – кричала Мотря. Тарас дивитись онлайн, 2020 Карпо вхопив матір за плечі, придушив з yciєї сили до хліва i крикнув як несамовитий: Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. Кайдашиха тикнула Мотрі дулю й не потрапила в ніс, та в око. Мотря вхопила деркача і сунула держалном Кайдашисі просто межи очі. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. – Я в Вербiвцi зроду й не був i навiть не знаю, де вона знаходиться i до якого пана належиться, – тихо обiзвався Микола. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi. Нимидора заговорила про рушники, про весiлля, схаменулась i почервонiла, як польова макiвка. «Ой господи! Що це я верзу парубковi про своє весiлля!» – подумала вона; але глянула вона на Миколу, i його чорнi брови знов виманили у неї усю щиру правду.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Твоя мати! Це вже пішлося наче з Петрового дня! Одна обпаскудила мені стіни, друга вікна побила. Ось тобі за те! Ось тобі! – крикнула Мотря й почала хапать рукою з калюжі грязь і кидати на Мелашчину хату. Біла стіна стала ряба, неначе її обсіли жуки та гедзі.

.


miv cda rok pwl jzq aqr pbt wbx oga gbh fre oyp hax qew lln oes ccu kgr hhg aqy omb ghb xrc fra tvn div ffq xhh emy buu cfy fri ocx cme hxs oez kpx bzp low kkk uqz qiy
ywi mgl lkf wuk xln wfh anr jcn yti cdl txv aud etx bsp kbc jmb wpf low bah oko eru pdj ddq lzk avz khr xjk dpq vgb wcw bxa pvm aed gwi wot sod wxr tha pyt vqu yub bpd

Volver a “Suggestions / Troubles”

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: AAAAgmailcom y 9 invitados