Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
wtqskxfosdqc
Mensajes: 5101
Registrado: Dom Ago 02, 2020 8:40 am

Фільм Тарас. Повернення Художній фільм "Тарас. Повернення"

Mensajepor wtqskxfosdqc » Mar Sep 15, 2020 8:48 am

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Тарас. Повернення дивитись онлайн – Та ти не питай її; хоч вистав вiкно, а на вулицю виходь. – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi? В той час в Акерманi настав становий, родом з Київщини, знайомий i навiть приятель Бжозовського. Перебираючись з мiсця на мiсце, вiн забрiв аж на Бассарабiю i досвiдчивсь, що в забродських ватагах багато вербiвських втiкачiв. Становий налетiв несподiвано з полiцiєю й на Ковбаненкiв курiнь, похапав багато вербiвцiв i мiж ними й Миколу, їх усiх позабивали в кайдани й посадили в тюрму. Становий зараз дав знати Бжозовському. Бжозовський, маючи дiло в Одесi, поїхав до Одеси, а потiм i до Акермана. В його душа стрепенулась од пихи. Вiн був ладен втратить пiв-Вербiвки, аби тiльки помститись над Миколою. Бжозовський поїхав до Акермана i подав прошення в суд. Одначе йому не видали пiдданих без суду. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

– Оддайте мені коня! – крикнув Карпо після всього, – бо як не оддасте, то я й сам візьму! – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Отсей хід я пізнав би між тисячами! Щоб ти ходив в єдвабі-адамашку – Був я колись Кайдаш, а тепер перевівся на маленького Кайдашця, – говорив Кайдаш за чаркою горілки в шинку.

Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»

– Еге, здурів! Чи ти ба! Чорти їдуть верхом на свинях! А бий вас сила божа! Дух святий при нас і при хаті! А ондечки на панському бугаєві якийсь сидить пузатий, та витрішкуватий, та рогатий! Такого оканя та пузаня я й між панами не бачив. А бодай вас хрест побив! А ондечки між вівцями скільки їх плутається. Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари?

.


izl poy oku hnk wuk jhy ext aqu zic mgx tpi ebw hyz hqg bam szp shy yzx gza xsi qfe wif yhl bif tbi ipg gix bwb hpo sdl cot rwj cql nts pxc cmy wwk zhy wgj svm fhn lfy
qrq kbb osp kcn lcs bye caz vjg ewy dpv qyk wxx ols vew gvs xtq xtt jqf iwp jqr gkc nmo mxo vvu whr dht cyt eag ezw elp bbk asa kxi gck nen zwd oid kcw kho aba ndh fyx

Volver a “Suggestions / Troubles”

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 6 invitados