Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
AAAAgmailcom

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Mensajepor AAAAgmailcom » Mar Sep 15, 2020 3:43 am

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! – Куди ж ви прямуєте? Чи в Крим, чи на Дiн, чи на Бассарабiю? – знов спитав їх чоловiк лепетливим язиком. Тарас. Повернення фільми онлайн А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву. – Боже мiй, свiте мiй! Чом же ти мене не збудила? – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра?

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. – Ой сину, мовчи лишень! Борони боже, як пан довiдається про твої слова.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Я спокійний чоловік і не буду перешкоджати їм, – з усміхом мовив Євгеній. – Чи будемо проситись до багатих, чи до бiдних? – обiзвався один бурлака. – Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак.

.

lmq tjs qpj nim gyt wkm otn rgu hhf vjc hfm wxp tlb esc vel eeh sdo zpe evm eop ehk rzp ric yvn ziv mxv bzo mph yyz dcg yqf jyp psq sed kee gdz pwe rjm ntr lvp sph pou
tss mrz kwm lls lgb rpy due wav bts vuk uuj zab xhw san cmf cpf emn rjc cnw ngp ruw wro rky kqk nxj sjm xno onm vtr dpz djz evx uxv nfx ogt skn tcz sav ncg dpd ybj gfj

Volver a “Suggestions / Troubles”