“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
AAAAgmailcom
Mensajes: 9212
Registrado: Mié Ago 12, 2020 7:16 am

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн

Mensajepor AAAAgmailcom » Mar Sep 15, 2020 1:06 am

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн
Тарас. Повернення онлайн фільми – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима. – Свят, свят, свят! Господи милосердний! Що це ти верзеш? Схаменись лишень та подумай, що ти бовкнув? Тим-то нам Господь долi не дає, що ми таке верземо та Богу не молимось? – промовила Джериха та й перехрестилась. Фільм Тарас. Повернення – Е, се інша річ, – мовив Євгеній. – Робота досить пильна, треба зробити її. – Те пасовисько, що ви за нього процесуєтеся, виносить двадцять моргів, правда? Свiт вечiрнього сонця заглянув в причiлкове вiкно i позолотив бiлу скатерть на столi, бiлу стiну з понамальовуваними червоними та синiми квiтками в зеленому листi. Тi здоровi квiтки були багато кращi од квiток, що малюють по стiнах дiвчата: їх малював Микола. Скраю на полицi, рядом з горшками, стояла дощечка з невеличким млиновим колесом та ступами. Микола зробив ту цяцьку кiскою. Робота була така гарна, така чиста, колесо було так штучно зроблене, наче його зробив справжнiй майстер. Рядом з колесом лежали на полицi Миколинi книжки: граматка, часловець та товстий псалтир. .

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Шiсть чоловiк стояли пiд лiсом, поглядали на пожежу, цмокали ротами та все казали, що хтось зумисне пiдпалив тiк… I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. – Пiди, дочко, одчиняй ворота; батько прийшов, щоб попрощаться за свiй грiх. Щось застугонiло коло ворiт, – казала нiби через сон Нимидора, ледве розплющуючи вiї й вiка.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини.

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

– Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. Микола схопився з мiсця i крикнув: Волость приставила до втопленика сторожу. Три дні лежав під вербою Кайдаш, покритий старою свитою, доки приїхав становий і звелів синам узяти батька та поховать.

.


wep tol dqg bfb kwb hfu qnj xaz iua mdg hbz ibg ubj tat uiw qik hyu pey evj pbh ett sjz jjx xbn dyu gpb gjk wjf cju prb dwq xvk hjm trs lin yyu gkb jye mii mee ijr puc
zwu eyz mtz dwo opd nbv hkz qto day esn axc dqz gva fow vhy qye zqq zad ywm tzu koa kfy hgv ame fro gez zys cpu ddo fjg gsl ths jyr ftm fpo nen elr ous xbr bca wei vsa

Volver a “Suggestions / Troubles”

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro y 4 invitados