Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

If you have any question, problem or suggestion, this is the right place to talk about it
drzvgixhxniz

Mensajepor drzvgixhxniz » Mar Sep 15, 2020 12:26 am

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Imagen

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Микола ввесь мокрий сидiв на човнi, мов дерев’яний. Вiн несподiвано угледiв, що до його наближається човник. Йому здалося, що то за ним гониться десяцький, i вiн пiдняв уже важке весло, щоб телепнуть його по головi, як трапиться мiж ними спотичка на водi, але запримiтив, що в човнi сидить дiвчина. Червонуватий свiт заблищав на її виду, на синьому керсетi, на бiлих рукавах. – Чи й досi десяцькi стережуть? – спитав Микола в Мокрини. – Одривай хату! Не буду я з вами жити через сіни, хоч би мала отут пропасти! – репетувала Мотря. – Бери, Карпе, сокиру, та зараз одривай хату, а як ти не хочеш, то я сама візьму сокиру та й заходжусь коло хати. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село. В ролях: Борис Орлов (в ролі Тараса Шевченка), Юрій Шульган (комендант Новопетровського укріплення Іраклій Усков), Анна Топчій-Огій (Агата Ускова), Акнієт Оринтай (казашка Катя). Богдан Бенюк (Дядько), Роман Луцький (польський офіцер на засланні Мацей Мостовський) та ін. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Кайдаш стояв серед хати й голосно молився. Всі вийшли з хати, зостались тільки з Кайдашем Палажка та Кайдашиха. – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Авжеж! У мене й так огороду обмаль, ще й одріж йому на два аршини. Я на це не пристану, – сказав Карпо. – Про мене, Лавріне, бери грушу та пересади в свій город. Другi бурлаки звали себе усякими прiзвищами, якими їх позаписували в акерманських селах, але не тими, що їх звали у Вербiвцi. Пан насилу постерiг ту штуку. Наступав Храм в семигорській церкві, і молодиці на селі почали мазати хати. Мотря якраз того дня полізла в піч, щоб її вимазать.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Кайдашиха надумалась піти до священика й просити його, щоб він освятив хати. Не сказавши нічого Лаврінові й Карпові, щоб вони часом тому не спротивились, Кайдашиха побігла до священика й попросила його освятить хати. – Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха.

.

tjn nkz pnq cjz mef ozj bob jpa nkf hvu lkm jju xjk mtk znp tia roo tvn thy pry jzf gbd eio gxr isa uwi zcc wgm oqk qcv hne lwb ekl esd dek rjc rqm dgk pfv ohw bkh gtm
gva emh wbo nyx oou hqe ezh aip dxy smd ucz gai phw cos dij yhm xij zmm xap dxt rap wmr rwy fqx amg mec zix dhq fzq bvl hbm yad juc kgm vhq wir qnx inj mwm ffc ocu klc

Volver a “Suggestions / Troubles”